CENNIK

ARCHITEKTURA WNĘTRZ

Każdy projekt wyceniany jest indywidualnie. Duże znaczenie podczas wyceny odgrywa metraż, ilość projektowanych elementów i zakres projektu.

Zapraszam do kontaktu: info@justgrey.pl

ILUSTRACJE

*NA ZAMÓWIENIE

Większość tworzonych przeze mnie ilustracji powstaje na indywidualne zamówienie. Dostosowuję tematykę, formę i kolorystykę do potrzeb i oczekiwań klienta. Czas oczekiwania na taki projekt zależy od poziomu trudności i wielkości, ale zazwyczaj zajmuje nie więcej niż 7 dni roboczych.

Koszt zamawianej ilustracji zależy od formatu, poniżej cena orientacyjna zamówienia w technice akwareli:

– format A4 – 100-150 zł

– format A3 – 200-250 zł

– format A2 – 300-350 zł

*DRUK

Dużą część moich prac można zakupić w formie wydruku w wysokiej jakości.

– format A4 – 40 zł

– format A3 – 60 zł

– format A2 – 80 zł

WSPÓŁPRACA KOMERCYJNA

Tworzę również ręcznie malowane ilustracje, które stają się elementem grafiki komputerowej przeznaczonej do identyfikacji wizualnej firmy. Są to bannery, grafiki do mediów społecznościowych, jak również materiały promocyjne do druku, takie jak plakaty, kartki czy ulotki. Poniżej cennik usług graficznych:

banner – projekt bannera w tle, w mediach społecznościowych (facebook, instagram, twitter, pinterest), banner informacyjny dotyczący wydarzenia, top strony internetowej – 80 zł

plakat – projekt plakatu w dowolnym formacie – 100 zł

newsletter – projekt graficzny do wysłania drogą mailową – 80 zł

projekt ulotki/kartki – 80 zł

*Ceny grafik komputerowych obejmują projekty oparte na ilustracjach wykonanych ręcznie w technice akwareli, akrylu, lub szkicu.

TKANINY/TAPETY

Współpracuję z firmą zajmującą się drukiem autorskich projektów na tapety oraz tkaniny. Projekt takiego wzory wyceniany jest indywidualnie.

 

Zapraszam do kontaktu i do współpracy,